مشاوره سئو

در این بخش تیم کارشناسان مشاور وبیزما با بررسی وبسایت شما و تهیه نقشه راه، پلان اجرایی مسیر سئو را در اختیار شما قرار می‌دهند.

تجزیه و تحلیل رقیب

آنالیز رقبا و کلمات کلیدی هدف، سپس تدوین استراتژی جهت بهبود و افزایش بازدید در موتور های جستجو گوگل در این فاز صورت می‌گیرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی کندویی و بازارسازی هدفمند جهت ایجاد آگاهی و برندینگ در بازار هدف و شبکه‌سازی در راستای گرفتن سهم غالب بازار انجام می‌گردد.

درباره ما

ما به‌دنبال راه‌حل ها هستیم!

ما در وبیزما عددها رو به حرکت درمیاریم...

دوستان عزیز رویاپرداز و بلندپرواز، سازندگان و اجراکنندگان عزیز، تیم وبیزما باور داره که ما در کنار هم و با کمک همدیگر میتونیم داستانی را بسازیم که ذهنیت همه رو تغییر بدیم و در مغز و حافظه‌شون رسوخ کنیم و ماندگار بشیم.

about-us

ما چیکار میکنیم؟

ما معجزه نمیکنیم! فقط کار میکنیم...

0 %
0 %
0 %

رویکرد خلاقانه

تنها راه موفق شدن و موفق ماندن لزوما راه‌های سخت و زمان‌بر نیست، ما راه‌های کوتاهتری سراغ داریم.

موفقیت تضمین‌شده

پرفروش شوید و پرفروش بمانید…
فروش سازمانی، قراردادهای سازمانی، جایگاه‌های فروش آنلاین، بازاریابی کندویی، بازاریابی باواسطه.

بهینه سازی سئو

تهیه پروپوزال اولیه و در گام بعدی تدوین استراتژی حرفه ای سئو و استارت بهینه سازی برای موتور جستجو گوگل

میلاد یارمحمدی

مدیر عامل

میلاد یارمحمدی هستم، مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ وبیزما. از سال 95 فعالیت جدی من در حوزه کسب و کارهای اینترنتی شروع شد و تمرکز خود را روی آموزش در این حوزه گذاشته ام. دوره های زیادی در موضوع های مختلفی از قبیل: سئو،دیجیتال مارکتینگ، پرفورمنس مارکتینگ،مدیریت کسب و کار و ... شرکت کردم . هدف اصلی من کمک به توسعه و رشد کسب و کارهای مختلف در بستر اینترنت می باشد.

سئویل کاظمی

هم بنیانگذار
من، سئویل کاظمی، هم‌بنیانگدار آژانس دیجیتال مارکتینگ وبیزما هستم. مسیری که در این راستا با شما طی میکنم با هدف پیشرفت شما و همزمان پیشرفت خودم است. هدف مجموعه ما و تک تک افراد مجموعه توسعه بیزینس مشتریان ما در کنار توسعه فردی خود ماست. تیم ما زمانی بزرگ می‌شود و رشد می‌کند که بیزینس شما رشد کند. همه‌ی ما به دنبال بزرگ تر شدن هستیم.
 

آزاده یارمحمدی

کارشناس ارشد سئو
من آزاده یارمحمدی هستم.سال های زیادی هست که با طراحی سایت و در این زمینه کاری سروکار داشتم.ولی از 4 سال پیش تصمیم گرفتم که تخصص خودم رو در سئو ادامه بدم و الان 4 ساله که به طور حرفه ای سئو کار میکنم و این تخصص دقیقا همون علاقه ی من در زمینه ی کاریم هست.
 

میلاد مصمم فر

کارشناس ارشد سئو
من میلاد مصمم فر هستم.کارشناس سئو مجموعه ی وب ایزما.حدود 4 سال است که در این زمینه فعالیت می کنم.هدف من پیشرفت و کسب تجربه بیشتر در زمینه ی وب می باشد.
 

علی صیاحی

مدیر ارشد فروش
من علی صیاحی هستم و زمینه ی تخصص من B2B Marketing هست.10 سال است که در این زمینه فعالیت دارم و تجربه زیادی در فروش با بزرگ ترین سازمان ها را در سابقه کاری خود دارم.
 

حامد جلیلی

گرافیست
چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
 
چرا انتخاب ما…
چون هدف ما طراحی وب سایت های به یاد ماندنی است که می فروشند.​..

طراحی سایت شما باید بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند، معیارهای کلیدی‌تان را بهبود بخشد و برند شما را با افتخار نشان دهد.

اولویت اول: متخصص بودن

در تیم وبیزما کسی جامع‌العلوم نیست. هرکس در زمینه‌ای متخصص است و حوزه تخصص خود را به بهترین نحو انجام میدهد. ما فقط چیزی رو به شما میدهیم که از ما خواسته بودید.

نتیجه‌گرا بودن

ما به تأثیر کارمان بر کسب و کار یا سازمان شما اهمیت می دهیم – نه اینکه چگونه در نمونه کارها یا در ویترین خوب به نظر برسیم.

مسئولیت‌ پذیر بودن

ما تعداد مشتریانی را که هر سال می‌پذیریم، محدود می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر یک از آنها تجربه منحصر به فرد بودن داشته باشند. منتظر پاسخدهی در عرض چند ساعت باشید نه چند روز.

قرارداد نمیبندیم، خانواده تشکیل میدهیم

ما به تعهداتمان به چشم یک دوستی بلند مدت نگاه میکنیم، نه قرارداد مشتری. علاوه بر عمل به تعهداتمان، بهترین شیوه‌های مارکتینگ را نیز در طول مسیر به مشتریان خود آموزش می‌دهیم.

نظرتان مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟