سفارش طراحی سایت اختصاصی

آیا سفارش طراحی سایت اختصاصی فقط با کدنویسی اختصاصی انجام می‌شود؟ مسلما، نه! همانطور که می‌دانید و یا شاید هم ندانید، سفارش طراحی اختصاصی با کدنویسی، نه تنها برای تیم طراح بلکه برای دارنده و صاحب سایت هم کاری بسیاری دشوار و درعین حال پیچیده به شمار می‌آید. پیچیده از این نظر که استفاده از داشبورد سایت کدنویسی شده و همچنین ایجاد یکسری تغییرات ابتدایی در این سبک طراحی مشکل‌ساز است. خب شاید براتون سوال پیش بیاد که “من میخوام سایت متفاوتی داشته باشم که منحصر به خودم باشد، چطور میتونم یک سایت وردپرسی را اختصاصی کنم؟” خب، پاسخ شما پیش ماست. 

طراحی سایت اختصاصی، فرآیندی بسیار فراتر از طرح، رنگ، تصاویر و فونت های وب سایت شما است. طراحی سایت اختصاصی به عبارتی فرآیند درک و یادگیری در مورد کسب و کار شما و به کارگیری یک عملکرد صحیح از استراتژی، تجربه کاربری، اجرای طراحی، برنامه نویسی و بازاریابی برای خلق یک حضور موفق برایتان در مارکت کسب و کارهای آنلاین است. هر بخشی از سایت شما به طور خاص مطابق با اهداف سازمانی شما ساخته شده است. به عقیده ما، این سرویس در ایجاد یک ثروت آنلاین موثر با بازگشت سرمایه بسیار مثبت، مهم ترین قدم است.

تیم طراح جوان و خوش ذوق وبیزما بدون استفاده از هر بستر پیش‌ساخته‌ای میتواند بر بستر وردپرس یک سایت تماما اختصاصی را برای شما با هر بیزینسی بسازد. به این روش طراحی که در آن از سربرگ گرفته تا صفحه‌ی تماس باما، از نظر ظاهری کاملا با ترکیب سلیقه شما و دانش تیم ما، ساخته می‌شود، طراحی سایت اختصاصی با وردپرس گفته می‌شود. البته طراحی اختصاصی، مانند یک چاقوی دو لبه است که اجرای نادرست آن، نه تنها شما را متفاوت نمی‌کند بلکه حس غریبگی به مخاطب می‌دهد. پس دقت کنید که چیکار می‌خواهید انجام بدید و اگر نمی‌دانید، متن پایین را مطالعه کنید.

متفاوت باشید ولی نه غیرقابل درک!

به تصویر بالا با دقت نگاه کنید، از نظر شما کدامیک نامفهوم و غیرقابل درک است؟ در نگاه اول هم مشخص است که باوجود مفهومی بودن تصویر دوم و واضح نبودن المان‌ها ولی باز هم میشه متوجه معنا و پیام عکس شد ولی در تصویر شماره یک شما با یک پارادوکس و محتوای نامفهوم روبه‌رو هستید. تصویر شماره یک در واقع در عین متفاوت بودن کاملا بی‌مفهوم است و ذهن مخاطب را گیج میکند. ولی تصویر شماره دو متفاوت، منحصر به فرد و خلاقانه است و ذهن مخاطب را به چالش کشیده و در ذهنش ماندگار می‌شود.

درکل به چند روش میتوانیم سایت داشته باشیم؟

در حالت کلی شما میتوانید به روش‌های مختلفی سفارش طراحی سایت موردنظرتان را انجام بدید… از جمله این روش ها طراحی سایت وردپرس با قالب آماده است که مناسب کسب و کارهای کوچک با بودجه کم است، روش بعدی به افرادی توصیه می‌شود که دنبال متمایز بودن از بقیه هستند و دست‌شان در هزینه کردن بازتر است که این روش طراحی سایت اختصاصی با وردپرس است و آخرین متود، طراحی سایت به روش کدنویسی اختصاصی است که در کنار مزایا، معایب، هزینه‌های گزاف و سختی‌های استفاده از سایت را هم دارد که برای کسب و کارهای بسیار بزرگ با عدم محدودیت بودجه توصیه می‌شود.

در انتهای مطلب باید اضافه کنم که همه‌ی روش‌ها و فعالیت‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ زمانی نتیجه باور نکردنی و فوق‌العاده‌ای رو برای شما رقم می‌زنند که به موازات هم پیش بروند، پس شروع نکردن پروسه‌ی بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) نه تنها برای شما صرفه‌جویی اقتصادی به حساب نمی‌آید بلکه همه‌ی زحماتتان را بی‌ثمر می‌کند. مثل اینکه شما باغچه‌ای ساخته باشید ولی بذرهای آن را آبیاری نکنید…

سوالات متداول

سوالاتی که پیش از تماس باید بدانیم

سوالاتی که پیش از قرارداد باید بدانیم

نه لزوما، بسته به بودجه و بزرگی ابعاد بیزینس شما تغییر می‌کند. هدف اول برداشتن قدم اول و ورود به مارکت آنلاین است نه هزینه‌کرد بالا.

اصلا جای نگرانی نداره، تیم ما در یک جلسه دوساعته آموزش اولیه استفاده از سایت رو به شما یاد میده و اگر بعد از آموزش تمایل داشتید میتونید کار پشتیبانی‌تون رو به ما بسپارید.

طراحی سایت ها به دلیل راحتی استفاده کاربر و صاحب سایت و همچنین به دلیل فراگیر بودن بیشتر در بستر وردپرس اجرا میشوند، مگر اینکه انتخاب شما بستر دیگری باشد.

چون کار شما، کار ماست و سایت شما سایت ماست. چون هدف ما جذب مشتری با متود حسن انجام کار است نه تبلیغات گسترده.

فروش یکی از مزیت‌های رقابتی ما با بقیه است، اما متود های زیادی برای افزایش فروش وجوددارد که باید بررسی کنیم که کدام متود در کسب و کار شما به نتیجه‌ای که میخواهیم می‌رسد و فروش را افزایش می‌دهد.

بله، همه‌ی قراردادهای بسته شده با آژانس دیجیتال مارکتینگ وبیزما در سربرگ رسمی شرکت با اسم ثبتی “گروه کاوشگران وب آزما” بوده و دارای شماره اقتصادی ثبت شده در اداره ثبت شرکتها است.

ضمانت ما سوابق و رضایت مشتریانمان از ماست. باخیال راحت کارتون رو به ما بسپارید، چون ما ترجیح میدیم با حسن انجام کارمان مشتری جذب کنیم، نه با هزینه‌های تبلیفاتی گزاف.

نکته اول اینکه، بعد از اتمام پروژه، ما طی یک جلسه 2 ساعته آموزش ابتدایی استفاده از پیشخوان سایت رو به شما یاد میدیم ولی درصورت تمایل میتونید کار پشتیبانی سایتتان را به ما بسپارید.

بله، درصورت تمایل خودتان، میتونید با هماهنگی با تیم مشاوره مجموعه در شرکت حضور داشته و مشاوره رایگان را در داخل شرکت و در حضور تیم برگزار کنید.

هزینه‌های طراحی سایت مورد نیاز شما باتوجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد، متغییر خواهد بود. اما این تنها درصورتی است که قصد کاستومایز کردن روند اجرای پروژه را داشته باشید، درغیر این صورت طبق تعرفه‌های موجود در سایت محاسبه می‌شود.