سوالاتی که پیش از قرارداد باید بدانیم

نه لزوما، بسته به بودجه و بزرگی ابعاد بیزینس شما تغییر می‌کند. هدف اول برداشتن قدم اول و ورود به مارکت آنلاین است نه هزینه‌کرد بالا.

اصلا جای نگرانی نداره، تیم ما در یک جلسه دوساعته آموزش اولیه استفاده از سایت رو به شما یاد میده و اگر بعد از آموزش تمایل داشتید میتونید کار پشتیبانی‌تون رو به ما بسپارید.

طراحی سایت ها به دلیل راحتی استفاده کاربر و صاحب سایت و همچنین به دلیل فراگیر بودن بیشتر در بستر وردپرس اجرا میشوند، مگر اینکه انتخاب شما بستر دیگری باشد.

چون کار شما، کار ماست و سایت شما سایت ماست. چون هدف ما جذب مشتری با متود حسن انجام کار است نه تبلیغات گسترده.

فروش یکی از مزیت‌های رقابتی ما با بقیه است، اما متود های زیادی برای افزایش فروش وجوددارد که باید بررسی کنیم که کدام متود در کسب و کار شما به نتیجه‌ای که میخواهیم می‌رسد و فروش را افزایش می‌دهد.

بله، همه‌ی قراردادهای بسته شده با آژانس دیجیتال مارکتینگ وبیزما در سربرگ رسمی شرکت با اسم ثبتی “گروه کاوشگران وب آزما” بوده و دارای شماره اقتصادی ثبت شده در اداره ثبت شرکتها است.

ضمانت ما سوابق و رضایت مشتریانمان از ماست. باخیال راحت کارتون رو به ما بسپارید، چون ما ترجیح میدیم با حسن انجام کارمان مشتری جذب کنیم، نه با هزینه‌های تبلیفاتی گزاف.

نکته اول اینکه، بعد از اتمام پروژه، ما طی یک جلسه 2 ساعته آموزش ابتدایی استفاده از پیشخوان سایت رو به شما یاد میدیم ولی درصورت تمایل میتونید کار پشتیبانی سایتتان را به ما بسپارید.

بله، درصورت تمایل خودتان، میتونید با هماهنگی با تیم مشاوره مجموعه در شرکت حضور داشته و مشاوره رایگان را در داخل شرکت و در حضور تیم برگزار کنید.

هزینه‌های طراحی سایت مورد نیاز شما باتوجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد، متغییر خواهد بود. اما این تنها درصورتی است که قصد کاستومایز کردن روند اجرای پروژه را داشته باشید، درغیر این صورت طبق تعرفه‌های موجود در سایت محاسبه می‌شود.